Ukončení činnosti

Moji milí zákazníci, fanoušci,
mám pro vás jednu špatnou a jednu dobrou zprávu: ta špatná je, že jsem koncem července vystěhovala ateliér a končím s komerčním focením.

Ta dobrá je, že si fotografování nechám jako koníčka a ráda bych se více věnovala focení v exteriéru, nebo u vás doma. Tyto fotografie mi připadají daleko osobnější a zajímavější.

Důvodem, proč jsem se rozhodla ukončit práci fotostudia je, že nastupuji od 1.9. do nového zaměstnání a dále i některé důvody, které jsem chtěla sepsat, ale už to někdo udělal přede mnou, viz. článek 10 stupid things people believe about photographers.

Moc děkuji všem, kteří jste mi dali svoji důvěru a přišli se ke mně i se svými dětmi vyfotit. Bylo hezké být u vašich nejdůležitějších událostí v životě. Doufám, že vám fotografie dělaly přinejmenším takovou radost jako mně...

Irena

Naše fotostudio

detiNaše fotostudio se od 1.1.2015 nachází na ul. Jakuba Obrovského 1070/21 v Brně-Bystrci. Je vám k dispozici zcela nově vybavený ateliér se spoustami rekvizit a oblečení, především pro děti.

Maminky zde najdou potřebný komfort, možnost nakrmení, děti si mohou pohrát v našem dětském koutku.

Kromě fotografování v ateliéru je možné domluvit se na fotografování i v exteriéru – v okolí Brna, na Brněnské přehradě, v okolí Křtin nebo po domluvě i u vás doma, na zahradě.

Těším se na vás, vaše děti i domácí mazlíčky!

Rodinné fotografování v exteriéru

DSC 8210Fotografování v přírodě probíhá vždy v pozdních odpoledních hodinách, kdy už není ostré slunce, tzn. je nejlepší teplé světlo pro fotografování.
Fotografování v přírodě může probíhat na louce, na přehradě, ve Křtinách a okolí. Je možné fotit i na vámi vybraném místě.

Nejlepší je pohodlná obuv, u dětí i moderní gumáky. Co se týká oblečení, tady platí to stejné, co v ateliéru - je dobré se barevně sladit. Do přírody raději méně barevné oblečení.

Co si obléci na fotografování

oblečení
Oblečení je důležitou součástí fotografie. Je dobré sebou do ateliéru vybrat více kusů /setů oblečení, aby bylo z čeho vybírat, během focení je prostřídáme..

Celý článek...

Newborn foto

baby1Kouzelné snímky spících novorozeňat lze pořídit jen v prvních dnech jejich života. Prvních 14 dnů jsou miminka velmi spavá a flexibilní, není třeba se bát, že jim polohování při fotografování může ublížit.

Celý článek...

Těhotenství

tehotenstviNejlépe se nechat vyfotografovet v 7.-8. měsíci těhotenství.

Vezměte sebou partnera, děti, domácího mazlíčka...

Kromě vašeho oblíbeného těhotenského oblečení, nebo šatů, si můžete přinést např. tuniky, bílé tílko,  bílé kalhoty, černou podprsenku, černé tílko, černé kalhoty, nebo rifle – nemusí být těhotenské.

Pokud máte zájem a raději byste chtěli fotografie s přirozeným pozadím, je možné domluvit se na fotografování v přírodě, (např. u Brněnské přehrady), nebo i u vás doma, na zahradě apod.

Děti

detiNepamatujeme si dny…,pamatujeme si okamžiky…

Fotografie je na rozdíl od jiných věcí něco, co je závislé na daném okamžiku. Pokud tento okamžik (nebo ten určitý věk vašeho dítěte) propásnete , je to navždy pryč. Všechny ostatní věci, které plánujete koupit, budou k mání i příští rok, nebo i ten další . Ale krásné snímky vašeho dítěte se stanou zmeškanou příležitostí, co už se nikdy nevrátí.

Celý článek...